Není svatba jako svatba 

Na začátku je dobré si uvědomit, že je obrovský rozdíl mezi tím svatbu mít a svatbu uspořádat.

Chcete-li  svatbu uspořádat, pak jsou skutečné výdaje určeny především na služby a věci, které si přejete a chcete. Nádherné místo pro slavnostní událost. Výtečné občerstvení, alkohol a patrový dort pro přátele, které máte rádi. Svatební šaty pro váš jedinečný zážitek. Živé květiny, hudební doprovod a samozřejmě  prsten a fotograf, který bude schopen  tento váš zážitek profesionálně a s nutnou dávkou umění zdokumentovat.

Nejednou jsem zaznamenala povzdech:

“Proč je svatební fotograf tak drahý?“

„Přijde na svatbu udělá pár fotek a fotit přece umí kde kdo.“

Ale zkuste se zamyslet, jakou životnost má občerstvení, alkohol či dort. Ty budou doslova pláchnuty na druhý den. Svatební místo je jen kulisou pro skutečný děj a ve vzpomínkách se vytratí s časem. Květiny zvadnou a hudbu uslyšíte už jen na druhý den v uších.

Ze všech těchto vysněných položek je investice do; svatebních fotografií a videa ta jediná, která bude v čase mnohonásobně zhodnocena.

Aby byly fotografie krásné i za několik let, to vyžaduje profesionální přístup a zpracování.

Není potřeba rozebírat, proč někdo dělá takové či jiné fotografie a nabízí takový či jiný servis. Důležité je to, zda se vám práce fotografa líbí a zda to, co od svatebního fotografa dostanete,obstojí v čase.

Je zcela na vás, jak si chcete svou svatbu i po letech připomínat.